Вітання голови районної державної адміністрації

Вітання голови районної державної адміністрації

Шановні військовослужбовці, ветерани і працівники Повітряних Сил Збройних Сил України!

Сердечно вітаю вас із професійним святом - Днем Повітряних Сил Збройних Сил України.  Цей день є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь мужніх людей, які належать до Збройних Сил України.

Захист повітряних кордонів держави є почесним, важливим і одним із найвідповідальніших обов’язків. Упевнений, що ви своєю наполегливою службою, успіхами у професійній підготовці будете гідно продовжувати славні бойові традиції попередніх поколінь захисників неба Батьківщини.

Цього святкового дня прийміть найщиріші вітання за відвагу і героїзм. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту, злагоди та успіхів у благородній справі служіння народові заради миру і процвітання України!

Зі святом! Слава Україні!

З повагою, Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1352 | Переглядів: 57Дата публікації: 07:06 04.08.2019