ІІ МІСЦЕ В ОБЛАСТІ ПО УРОЖАЙНОСТІ РАННІХ ЗЕРНОВИХ!

ІІ МІСЦЕ В ОБЛАСТІ ПО УРОЖАЙНОСТІ РАННІХ ЗЕРНОВИХ!

31 липня під керівництвом голови районної державної адміністрації Романа Мерзлікіна відбулась нарада з підбиття підсумків збирання ранніх зернових та зернобобових культур урожаю 2019 року

У засіданні взяли участь начальник управління агропромислового розвитку Анатолій Ляшенко та керівники сільськогосподарських підприємств району.

Перш за все варто зазначити, що збирання ранніх зернових та зернобобових культур урожаю 2019 року на Нововодолажчині завершилось з високими результатами – ІІ місце в області по урожайності. На початку засідання Роман Валерійович подякував сільгоспвиробникам за плідну працю та високі досягнення, за особистий внесок кожного працівника в загальну скарбницю здобутків району.

Більш детально про підсумки збирання розповів Анатолій Ляшенко, зазначивши, що цього року урожайність є вищою, ніж минулого (46,6 ц/га); збільшились і кількісні показники - намолочено більше 100 тис т зерна (у 2018 році - 87 тис т). Найвищі показники врожайності мають підприємства: ФГ "Носовський" (65,0 ц/га), СТОВ "Сосонівка-Агро" (60,6 ц/га), СФГ "Надія" (52,1 ц/га), ТОВ СП "Мелихівське" (52,0 ц/га), ФГ «Нива 2013» (51,2 ц/га).

Під час засідання обговорили також підготовку до посівної кампанії, нарахування та розрахунки за оренду землі в 2019 році.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1350 | Переглядів: 40Дата публікації: 08:59 05.08.2019