Сільгосппідприємці Нововодолажчини долучились до облаштування дитячого відділення районної лікарні

31 липня, в рамках розширеної наради з керівниками сільгосппідприємств району, яку провів голова РДА Роман Мерзлікін, було розглянуто питання цільової допомоги для потреб Нововодолазької ЦРЛ.

Звертаючись до присутніх, Роман Валерійович нагадав, що з лютого 2018 року серед пріоритетних напрямків розвитку району був накреслений план розвитку медичної галузі, зокрема, реформування Центральної районної лікарні, капітальний ремонт хірургічного корпусу закладу, придбання сучасного медичного обладнання. На ці цілі було виділено кошти з державного, обласного, районного бюджетів, а також бюджетів об’єднаних територіальних громад. Окрім того, значну допомогу надали й сільськогосподарські підприємства району - вона була спрямована на придбання необхідної техніки (холодильники, пральні машини, телевізори, мікрохвильові печі, електрочайники), меблів, постільної білизни та ін.

Головний лікар закладу Олег Яковенко ознайомив присутніх зі звітом використання отриманих коштів та фотозвітом придбаних товарів. Він подякував усім, хто долучився до справи перевтілення головного медичного закладу району та зазначив, що віднині лікарня виходить на новий рівень обслуговування та надання медичної допомоги мешканцям Нововодолажчини.

Свій внесок у цю благородну справу зробили: ФГ «Шиленко», СТОВ «Лан», ТОВ СП «Мелихівське», ТОВ «Норма», ПСП «Нове життя», ТОВ «Агролатінвест», ТОВ Агроінвест Холдінг Охоче», ФОП Суржко С, ПП Агрофірма «Світанок», СТК «Відродження», Ісаєв Володимир Юрійович.

Голова РДА висловив вдячність керівникам та підкреслив важливість такої допомоги в умовах суттєвих змін та фінансових обмежень. Він  також закликав сільгоспвиробників і надалі підтримувати соціально важливі проекти, що реалізуються задля створення добробуту та комфорту громадян. «Приємно спостерігати як останнім часом змінилась лікарня, і ви зробили вагомий внесок у ці зміни, тим самим залишили слід на довгі роки»,- зазначив Роман Мерзлікін.

Альбом:
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1344 | Переглядів: 77Дата публікації: 13:34 01.08.2019