Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Харківський обласний центр зайнятості інформує!
Харківський обласний центр зайнятості інформує!

Поділитися новиною:

Харківський обласний центр зайнятості інформує!

ПРЕС-РЕЛІЗ «ТОП актуальних вакансій: кого шукають роботодавці Харківщини»

За 6 місяців 2019 року до служби зайнятості Харківщини надійшло більше 54 тис. вакансій, на 1,8 тис. більше ніж за аналогічний період минулого року. Сьогодні кількість актуальних пропозицій працевлаштування складає майже 5,6 тис. Основна частина вакансій припадає на робітничі професії – майже 54%. Потреба у фахівцях та службовцях становить понад 30%. Про це повідомив директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.

Найбільш затребуваними на ринку праці Харківської області є менеджери, провізори, фармацевти, інженери, адміністратори, викладачі, вчителі, токарі, фрезерувальники, шліфувальники, оператори верстатів з програмним керуванням, електромонтери, зварники, муляри.

У ТОП актуальних вакансій входять:

- водії автотранспортних засобів;

- продавці продовольчих, непродовольчих товарів;

- підсобні робітники;

- трактористи-машиністи сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва;

- охоронці;

- бухгалтери.

Також постійно є вакансії фармацевтів, провізорів, економістів, медичних працівників, спеціалістів державної служби. На ринку праці існує дефіцит вихователів, молодшого медичного персоналу, швачок, касирів торгівельного залу, електрогазозварників, будівельників, слюсарів-ремонтників, кондукторів громадського транспорту, вантажників, охоронників, двірників.

Роботодавцям Харківщини потрібні кадри з високим рівнем кваліфікації та досвідом роботи. У першу чергу це стосується робітників з інструментом.

Понад 1,3 тисяч вакансій – із заробітною платою від 5 до 7 тисяч грн. Таку оплату праці пропонують менеджерам, технологам, конструкторам, інженерам, слюсарям-ремонтникам, налагоджувальникам, водіям, вантажникам. Від 7 до 10 тисяч грн. і більше – електрозварникам, будівельникам, верстатникам, токарям.

«Протягом 6 місяців 2019 року до служби зайнятості Харківщини звернулись понад 70 тис. незайнятих трудовою діяльністю громадян, з них 47 тис. мали статус безробітного. Чисельність зареєстрованих безробітних зменшилась на 0,5 тис. у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, - зазначає В. Міненко. – За сприяння служби зайнятості отримали роботу понад 39 тис. громадян. При цьому майже 21 тис. з них працевлаштувалася оперативно до надання статусу безробітного. Понад 12 тис. осіб взяли участь у оплачуваних громадських роботах, більше 8 тис. безробітних направлені на професійне навчання з перспективою зайнятості».

Дізнатися про наявні вакансії можна в будь-якому базовому центрі зайнятості або філії Харківського обласного центру зайнятості незалежно від місця проживання.

 

Для уточнення інформації звертайтесь до відділу інформаційної роботи та зовнішніх зв’язків Харківського обласного центру зайнятості за тел.: (057) 757-52-72 або е-mail: pr@khcz.gov.ua

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1339 | Переглядів: 366Дата публікації: 14:13 30.07.2019