Про право та порядок отримання соціального житла

Про право та порядок отримання соціального житла

Сьогодні в малій залі районної державної адміністрації відбулась чергова нарада з питань порядку надання пропозицій щодо виділення коштів субвенції з державного бюджету на придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, яку провела перший заступник голови районної державної адміністрації Людмила Балюк.

У засіданні взяли участь заступник голови РДА Ганна Вержековська, начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Любов Животченко, начальник служби у справах дітей РДА Валентина Несміян, директор Нововодолазького районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Вікторія Пересічанська, начальник юридичного відділу апарату РДА Людмила Толкач, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та особи з їх числа, а також опікуни.

З 25 липня 2019 року набула чинності Постанова КМУ № 616 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 877» та порядок виділення коштів на придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, що перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, якою передбачено право та порядок отримання соціального житла для відповідної категорії населення. З цим порядком  діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та особи з їх числа були ознайомлені під час наради. Вони отримали детальні інструкції та перелік документів для можливості отримання такого житла.

Термін, визначений даною постановою для подання відповідних документів та написання заяв складає 3 робочих дні, після чого в порядку черговості, яка залежить від дати становлення дитини на квартирний облік, ці особи (їх кількість залежить від розміру наданої субвенції) матимуть можливість отримання житла.

Альбом: Про право та порядок отримання соціального житла
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1337 | Переглядів: 61Дата публікації: 13:06 30.07.2019