30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми

30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Мета цього дня - підвищити інформованість громадськості про цю глобальну проблему та заохотити людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини. Це злочин, жертвами якого можуть стати жінки, чоловіки, діти як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації. Ця проблема не визнає державних кордонів, не робить різниці між розвиненими державами та державами, що розвиваються. Вона чудово адаптована як до бідності, так і до розкоші. Використовуючи малу обізнаність населення, нечисті на руки ділки організували кримінальний бізнес - запрошення громадян працювати за кордоном, де вони зазнають жорстокої експлуатації, заробляючи мізерні кошти для себе і тисячі - для організаторів цього бізнесу.

Слід бути обережними при працевлаштуванні і завжди пам’ятати, що не буває легкої праці за високу заробітну плату. При виїзді за кордон потрібно ретельно перевірити роботодавця. Окрім того, обов’язково залиште своїм рідним/друзям детальну інформацію про місце вашого перебування за кордоном та інформацію про роботодавця. Заздалегідь зберіть контактну інформацію посольства України в країні, до якої збираєтесь, інших урядових та неурядових організацій, до яких ви зможете звернутись по допомогу в скрутній ситуації.

Завжди пам’ятайте, що ваше життя та свобода залежить насамперед від вас самих, тож давайте спільними зусиллями робити все можливе аби убезпечити наших громадян від цього злочину!

Гаряча лінія з питань міграції та протидії торгівлі людьми: 527 або 0 800 505 501 (безкоштовно).

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1334 | Переглядів: 21Дата публікації: 14:25 29.07.2019