28 липня - День працівників торгівлі

28 липня - День працівників торгівлі

Вітання голови районної державної адміністрації

Шановні працівники сфери торгівлі!

Щиро вітаю вас із професійним святом!
В сучасних економічних умовах торгівля залишається однією з найбільш рентабельних, найперспективніших та інвестиційно-приваблюючих галузей бізнесу. Завдяки розвитку торгівельної галузі збільшується економічний потенціал району, області і держави, стає комфортнішим життя пересічних громадян.

Хай і надалі ваші зусилля будуть спрямовані на забезпечення високих темпів розвитку торговельної мережі, удосконалення її інфраструктури, підтримку вітчизняного товаровиробника, поліпшення якості сервісу.

Бажаю всім вам міцного здоров'я, комерційного успіху, вдячних покупців та гарного попиту на ваші товари. Нехай ваша праця завжди цінується і буде затребуваною, а робота приносить задоволення і стає джерелом позитивних емоцій. Міцного здоров’я, щастя, миру, добра і достатку вам та вашим родинам!

З повагою, Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1331 | Переглядів: 52Дата публікації: 22:54 27.07.2019