Голова РДА проінспектував хід ремонтних робіт на дорогах району

Голова РДА проінспектував хід ремонтних робіт на дорогах району

Останнім часом на Харківщині активно ведуться ремонтні роботи доріг різного значення. Триває цей процес і на Нововодолажчині. Щодня кілька бригад дорожників працюють на автошляхах району.

Голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін разом із заступником голови РДА Євгеном Хов’яковим та начальником філії "Нововодолазький райавтодор" ДП "Харківський облавтодор" ВАТ ДАК Автомобільні дороги України Олександром Бершадським проінспектували ремонт доріг по Нововодолазькому району. Зокрема було оглянуто дорогу загального користування місцевого значення Богодухів-Валки-Нова Водолага, де коштом державного бюджету проведено поточний середній ремонт найбільш зруйнованих ділянок доріг біля с. Федорівка.  Окрім того. здійснено ямковий ремонт на автошляхах Нова Водолага-Ордівка-Бірки (17 км), під’їзд до с.Липкуватівка-станція Бірки (4 км 200 м) та під’їзд до села Охоче. Слід зазначити, що роботи на всіх цих ділянках продовжуються: відсипаються узбіччя та з’їзди, наноситься розмітка, замінюються дорожні знаки, мостове полотно та огородження.

Ще в березні 2018 року районною державною адміністрацією проведено роботу з визначення найпроблемніших доріг та накреслено плани їх ремонту на найближчі 3 роки. Як зазначив Роман Валерійович: «Вже є на що подивитись, та попереду ще чимало роботи. Ми готові братися за складні виклики - починати проекти по тим дорогам, по яких десятиріччями не велися роботи. Радує той факт, що в нас є розуміння та налагоджена співпраця з обласною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування, і що найважливіше – ми маємо підтримку держави».

Результат цих проектів уже очевидний. Минулого року було розпочато капітальний ремонт автодоріг:  вул. Челюскіна (під’їзд до села Новоселівка), вул. Революції (під’їзд до села Просяне) та під’їзду до села Караван (від а/д Нова Водолага-Сосонівка до а/д Караван-Палатки), які були включені до плану фінансування за рахунок коштів державного бюджету. Цього року  заміну покриття по вулиці Челюскіна вже завершено, проведено ремонт і на інших двох ділянках. Наступного року роботи буде продовжено.

Та на цьому роботи не припиняються. На серпень місяць заплановано ремонт найпроблемнішої ділянки дороги Нова Водолага-Новоселівка-Сосонівка-Княжне (за залізничним переїздом станції Кварцевий).

Альбом: Голова РДА проінспектував хід ремонтних робіт на дорогах району
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1327 | Переглядів: 123Дата публікації: 15:15 25.07.2019