Нарада щодо придбання соціального житла

Нарада щодо придбання соціального житла

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Людмили Балюк відбулась нарада з питань подання пропозицій щодо виділення коштів субвенції з державного бюджету на придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

У засіданні взяли участь заступник голови РДА Ганна Вержековська, начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Любов Животченко, начальник служби у справах дітей РДА Валентина Несміян, начальник Нововодолазького районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Вікторія Пересічанська, начальник юридичного відділу апарату РДА Людмила Толкач, в.о. начальника фінансового управління РДА Максим Циганенко.
Під час засідання присутні обговорили проєкт постанови КМУ від 26 червня 2019 р. № 616 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 877» та порядок виділення коштів на придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, що перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
За підсумками наради було вирішено, в першу чергу, розробити проєкт розпорядження про створення комісії та затвердження відповідного положення для якнайшвидшого вирішення питання придбання соціального житла для вищезазначених категорій громадян Нововодолазького району.

Альбом: Нарада щодо придбання соціального житла
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1324 | Переглядів: 81Дата публікації: 16:31 24.07.2019