Територіальний центр соціального обслуговування Нововодолазької РДА інформує!

Територіальний центр соціального обслуговування Нововодолазької РДА інформує!

Кожна людина має вдома речі, які вже не носить, а викинути шкода, бо річ іще в доброму стані. Тож запрошуємо стати благодійниками людей, які не пошкодують віддати вживаний одяг для того, щоб ним користалися інші.

У територіальному центрі діє пункт прийому від громадян підприємств, установ та організацій продуктів харчування, одягу, взуття, речей та предметів першої необхідності для осіб похилого віку, інвалідів, громадян, які переселилися з тимчасово окупованої території України, осіб, які перебувають у складній життєвій ситуації.
Усі речі, які надійшли безкоштовно розподіляються серед тих, кому необхідна така допомога.

Пункт прийому вживаних речей працює при територіальному центрі соціального обслуговування Нововодолазької РДА за адресою: смт Нова Водолага, вул. Гагаріна, 7, кім.50 (4-й поверх), з 8.00- 17.00 понеділок-четвер, з 8.00-16.45 п’ятниця. Перерва з 12.00-13.00. Телефон для довідок: (05740)4-24-21.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1310 | Переглядів: 43Дата публікації: 09:22 22.07.2019