Придбання соціального житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Дане питання обговорили під час робочої зустрічі

Працівники служби у справах дітей районної державної адміністрації спільно з представниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді під час робочої зустрічі обговорили зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 877  “Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа”, передбачені постановою КМУ від 26 червня 2019 р. № 616.

Під час зустрічі обговорили порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету  місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа визначають механізм надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Слід зазначити, що до 2018 року право на придбання житла мали діти-сироти та особи з їх числа, що перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов. З 2019 року до їх числа додано категорію дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, що перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Нині на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов по Нововодолазькому району перебувають 4 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також 9 осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Нагадуємо, що минулого року було придбано квартиру для особи з числа дітей-сиріт Нововодолазького району. Ключі від помешкання хлопець отримав під час святкування Дня Святого Миколая. Придбання соціального житла планується і цього року.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1309 | Переглядів: 949Дата публікації: 15:02 19.07.2019