Для дітей літо – це відпочинок від навчання та повсякденних турбот. Кожна малеча мріє поїхати у дитячий табір, де на неї чекатимуть веселі розваги. Та відпочинок приносить не тільки веселощі, а й море небезпеки.

Щоб уникнути біди під час літніх канікул, рятувальники проводять Дні безпеки в дитячих оздоровчих таборах.

Так, 15 липня співробітники райвідділу завітали до дитячого табору «Золотий колос», що розташований в с. Павлівка, Нововодолазького району.

Рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з вихованцями та нагадали їм правила поводження в побуті та під час відпочинку. Також фахівці ДСНС розповіли про те, яку небезпеку несуть в собі підозрілі вибухонебезпечні предмети та що робити під час їх виявлення.

Крім того, вихованці мали змогу взяти участь у вікторинах. Із особливою зацікавленістю підлітки взяли участь у конкурсі «Влучний ствольщик», відчуваючи себе справжніми рятувальниками. Після цього всі мали змогу розгледіти пожежно-рятувальний автомобіль та сфотографуватися на згадку. Захоплення та радощі викликав «літній дощ», який влаштували рятувальники.

ГУ ДСНС України у Харківській області

Альбом: Нововодолазькі рятувальники провели День безпеки в дитячому оздоровчому таборі «Золотий колос»
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1300 | Переглядів: 57Дата публікації: 10:00 17.07.2019