Про посилення охорони публічного порядку під час виборів

Про посилення охорони публічного порядку під час виборів

Під час щотижневої наради, яку провела перший заступник голови районної державної адміністрації, за участі керівників установ та організацій району було розглянуто ряд актуальних питань

В рамках щотижневої розширеної наради було розглянуто питання щодо посилення охорони публічного порядку та забезпечення безпеки громадян, зокрема превентивного характеру, антитерористичного та протидиверсійного захисту, запобігання загостренню криміногенної ситуації, виникненню надзвичайних ситуацій для забезпечення стабільності у суспільно-політичній ситуації в районі під час підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року, а також організацію взаємодії та оперативний обмін інформацією.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1297 | Переглядів: 66Дата публікації: 15:51 16.07.2019