День рибалки на Нововодолажчині відзначили змаганнями та кашею

День рибалки на Нововодолажчині відзначили змаганнями та кашею

День рибалки, який традиційно відзначається у другу неділю липня, святкують не тільки професійні рибаки, але й любителі посидіти біля водоймища з вудкою.

14 липня на Радьковому ставку сел. Нова Водолага за сприяння районної державної адміністрації, районної ради та Нововодолазької селищної ради відбувся святковий захід, який зібрав чимало охочих порибалити, відпочити, скупатись чи просто зануритись в атмосферу свята.

Зі словами вітань до присутніх звернулись голова районної ради Світлана Ротач, перший заступник голови районної державної адміністрації Людмила Балюк, секретар Нововодолазької селищної ради Наталія Степаненко, депутат селищної ради Наталія Несміян. Вони ж і провели церемонію нагородження переможців у змаганнях з рибної ловлі, які відбулися цього дня.

У номінації «Найбільша рибина» переміг Володимир Грубник (вага – 1 кг 820 г), ІІ місце посів Анатолій Мироненко (400 г), ІІІ – Андрій Цимбал (280 г). В номінації «Найважчий улов» перемогу здобув Костянтин Коваленко (вага – 1 кг 620 г), ІІ місце у Миколи Федоренка (1 кг 430 г), ІІІ – у Сергія Олександренка. У номінації «Найбільша кількість риби» фортуна посміхнулась Денису Зенькіну (66 шт), другою стала Людмила Хорошайло (9 шт), третім – Іван Ситник (5 шт). Окрім того було вручено ряд заохочувальних призів та подяк. Загалом участь у змаганнях взяли близько 40 чоловік, віком від 10 до 75 років.

Альбом: День рибалки на Нововодолажчині відзначили змаганнями та кашею
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1293 | Переглядів: 50Дата публікації: 16:38 14.07.2019