Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Про укладення договорів на технічне обслуговування газового обладнання
Про укладення договорів на технічне обслуговування газового обладнання

Поділитися новиною:

Про укладення договорів на технічне обслуговування газового обладнання

Нещодавно в Нововодолазькій районній державній адміністрації відбулась розширена нарада, яку провів голова РДА Роман Мерзлікін. У засіданні взяли участь представники газового господарства, керівники установ та організацій району.

Одним з основних питань наради було необхідність  інформування населення в укладенні договорів на технічне обслуговування газового обладнання.

Мешканці району скаржаться, що після проведення аварійних чи планових технічних робіт, газопостачання в домоволодіннях не відновлюється без наявності відповідного договору. На додачу, згідно цього документу, споживачі природного газу мають сплатити кошти за технічне обслуговування газового обладнання. Сума сплати залежить від об’єму робіт, протяжності газопроводу, кількості газових приладів, періоду обслуговування та ін.

Роман Мерзлікін звернувся до представників газового господарства з рекомендаціями проінформувати населення з даного питання через засоби масової інформації.

Протягом кількох днів АТ «Харківгаз» підготували відповідний прес-реліз, який розміщено на офіційному сайті Нововодолазької районної державній адміністрації за посиланням:  http://novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1253 та http://novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1252.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1292 | Переглядів: 659Дата публікації: 15:13 15.07.2019