11 липня відбулось засідання XXXVIІІ сесії районної ради VII скликання

11 липня відбулось засідання XXXVIІІ сесії районної ради VII скликання

У роботі сесії взяли участь голова районної ради Світлана Ротач, заступник голови районної державної адміністрації Євген Хов’яков, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, селищний та сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій району.

На порядок денний було винесено 25 питань:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету на 2019 рік (зі змінами) за І квартал 2019 року.

2. Про внесення змін до рішення XXXIII позачергової сесії районної ради VII скликання від 22 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік» (зі змінами).

3. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Нововодолазького району «Соціальна турбота на 2019 – 2020 роки», затвердженої рішенням XXXIII позачергової сесії районної ради VII скликання від 22 грудня 2018 року на 2019 рік (зі змінами).

4. Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО – САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ НОВОВОДОЛАЗЬКОГО РАЙОНУ» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ та стимулювання оплати праці працівників первинної ланки сімейної медицини Нововодолазького району на 2019 рік (зі змінами), затвердженої рішенням ХХХІV позачергової сесії VII скликання від 22 лютого 2019 року № 738 – VII.

5. Про внесення змін до районної Програми «Оздоровлення та відпочинок дітей» на 2017 – 2021 роки, затвердженої рішенням ХVI сесії районної ради VII скликання від 03 березня 2017 року № 277 – VII.

6. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Нововодолазького району на 2019 рік.

7. Про затвердження районної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Нововодолажчини» на 2019 – 2020 роки.

8. Про зміну назви КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КОМІНТЕРНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» на КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ».

9. Про затвердження Програми територіальної оборони Нововодолазького району Харківської області на 2019 – 2020 роки.

10. Про затвердження Програми підтримки заходів щодо проведення приписки громадян на строкову військову службу, військову службу за контрактом на території Нововодолазького району на 2019 – 2020 роки.

11. Про затвердження районної цільової Програми здійснення ефективних заходів щодо попередження та профілактики скоєння повторних злочинів серед осіб, звільнених з місць позбавлення волі та осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі на 2019 рік.

12. Про затвердження районної Програми відшкодування вартості обстеження (розхідних матеріалів) мешканців Нововодолазького району, проведеного методом комп’ютерної томографії, на 2019 – 2020 роки.

13. Про затвердження звіту про виконання умов контракту головного лікаря КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «НОВОВОВДОЛАЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» НОВОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ за 2016 – 2019 роки.

14. Про подовження трудових відносин із Яковенком Олегом Михайловичем, головним лікарем КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «НОВОВОВДОЛАЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» НОВОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

15. Про внесення змін до додатку __ до рішення І сесії районної ради VII скликання від 12 листопада 2015 року «Про утворення та обрання постійних комісій Нововодолазької районної ради VII скликання» (зі змінами).

16. Про затвердження звіту про оцінку майна об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області.

17. Про передачу в оренду нерухомого майна (приміщень) об’єкту спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області НОВОВОДОЛАЗЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ об’єднаної територіальної громади, що розташовано за адресою: вул. Кооперативна, 6, смт Нова Водолага, Нововодолазький район, Харківської області.

18. Про передачу в оренду нерухомого майна (приміщень), об’єкту спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області УПРАВЛІННЮ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

19. Про безоплатне прийняття на баланс Нововодолазької районної ради Харківської області індивідуально визначеного майна від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

20. Про внесення змін до додатку 1 «Суб’єкти спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області» та до додатку 2 «Об’єкти спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району Харківської області», затвердженого рішенням районної ради від 03 серпня 2017 року № 361 – VII (зі змінами).

21. Про делегування представників Нововодолазької районної ради Харківської області до складу Госпітальної ради госпітального округу Харківської області.

22. Про погодження ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЖОВТНЕВЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» лімітів на спеціальне використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів на 2019 рік.

23. Про погодження Державному Підприємству «КРАСНОГРАДСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» лімітів на спеціальне використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів на 2019 рік.

24. Про звернення Нововодолазької районної ради Харківської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної ради України щодо врегулювання ситуації, яка склалася навколо виплат учасникам бойових дій щорічно разової грошової допомоги.

25. Різне.

Альбом: 11 липня відбулося засідання XXXVIІІ сесії районної ради VII скликання
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1283 | Переглядів: 48Дата публікації: 08:55 12.07.2019