Візит голови РДА до сільгосппідприємства

Візит голови РДА до сільгосппідприємства

Голова районної державної адміністрації здійснив робочий візит до ТОВ «Агроінвест Холдинг Охоче» - підприємства, що спеціалізується на молочному скотарстві та вирощуванні зернових, бобових та олійних культур.

В ході візиту Роман Мерзлікін оглянув територію підприємства та спеціалізовану сільськогосподарську техніку, а також обговорив ряд актуальних питань з директором товариства Акопом Акопяном.

Темою розмови було: стан посівів сільськогосподарських культур, контроль якості  продукції, реалізація молока, плани та перспективи розвитку господарства.

Слід зазначити, що поголів’я худоби на підприємстві налічує більше 800 голів великої рогатої худоби та свиней. Площа земель, на яких ведеться рослинницька діяльність сягає близько 4 тис.га.

Кілька років поспіль Агроінвест Холдинг Охоче займає лідируючі позиції в районі по урожайності ранніх зернових культур, неодноразово відзначене грамотами та подяками. Та разом з тим керівництво господарства переймається не лише прибутком, а й турботою про співробітників (фінансова дисципліна, справедливе ставлення до працівників, організація відпочинку найсумлінніших із них) та підтримкою місцевої громади (допомога закладам соціальної сфери, сприяння у проведенні святкових заходів та відзначенні пам’ятних дат). Окрім того, підприємство справно та вчасно веде розрахунки з пайовиками. (на фото: пайовики отримують зерно).

Як зазначив наприкінці візиту Роман Валерійович: «Дуже важливо і вірно, що керівники підприємств переймаються не лише власними статками, а й розвитком територій, на яких ведуть свою діяльність. У свою чергу влада завжди готова до діалогу та співпраці у вирішенні назрілих питань».

Альбом: Візит голови РДА до сільгосппідприємства
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1281 | Переглядів: 87Дата публікації: 13:34 11.07.2019