До відому мешканців Нововодолазького району!

До відому мешканців Нововодолазького району!

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Харківської області на 2019 рік, 17 липня 2019 року о 14 годині 25 хвилин буде проводитися технічна перевірка автоматизованої системи оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Уривчасте звучання електросирен означає: «Увага всім!». Почувши звучання електросирен, необхідно включити телебачення UA:Харків або радіомовлення (дротове або ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Під час проведення планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1279 | Переглядів: 425Дата публікації: 16:00 10.07.2019