Відбулась телефонна “гаряча лінія” з керівництвом районної державної адміністрації

Протягом години мешканці району мали можливість отримати відповіді на питання, які їх цікавлять.

Під час «гарячої лінії» до адміністрації звернулось троє мешканців району. Ці звернення стосувались випалювання сухої трави, благоустрою села, спилювання аварійного дерева.

На всі звернення заявникам надано відповіді, а ті, що потребують подальшого вирішення – взято на контроль.

Телефонні «гарячі лінії» – популярний і оперативний метод прийняття, обробки та контролю звернень громадян. Крім того, вони дають можливість зрозуміти наскільки виконавці на місцях ефективно вирішують проблеми людей.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1276 | Переглядів: 48Дата публікації: 10:58 10.07.2019