Виїзний прийом у Рокитному

Виїзний прийом у Рокитному

Голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін продовжує здійснювати виїзні прийоми громадян, в ході яких ближче знайомиться з нагальними потребами мешканців району та сприяє їх вирішенню.

Минулого тижня, відповідно до плану проведення виїзних прийомів громадян, голова РДА відвідав Рокитненську сільську раду. Питання, з якими звернулися місцеві жителі стосувались ремонту закладів соціальної сфери, стану доріг, допомоги на лікування.

Велике занепокоєння у сільських мешканців викликає питання водозабезпечення села, а саме необхідність ремонту водопроводу. У свою чергу Роман Валерійович пояснив, що кошти на дані роботи з районного бюджету вже виділено. За словами Рокитненського сільського голови, спеціалістами визначено об’єм робіт, завозяться необхідні матеріали і вже найближчими днями розпочнуться ремонтні роботи.

Вирішення всіх питань, озвучених у ході прийому, голова РДА взяв під особистий контроль.

По завершенні прийому Роман Мерзлікін обговорив з сільським головою Олексієм Сльотою роботу закладів соціальної сфери та плани благоустрою села, а також оглянули хід ремонтних робіт доріг.

Альбом: Виїзний прийом у Рокитному
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1262 | Переглядів: 82Дата публікації: 14:00 05.07.2019