Вітання голови районної державної адміністрації

Вітання голови районної державної адміністрації

Шановні працівники Національної поліції!

Щиро вітаю Вас із професійним святом! Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тому, хто її потребує.

Дякую за вашу самовіддану працю та бажаю мужності та витримки, успіхів у професійній діяльності та нових досягнень, міцного здоров'я та родинного тепла. Хай удача та натхнення будуть постійними супутниками у вашому житті. Добробуту вам і сімейного затишку.

З повагою, Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1256 | Переглядів: 47Дата публікації: 08:26 04.07.2019