До уваги виборців!

До уваги виборців!

Шановні мешканці Нововодолазького району! У зв’язку з призначенням Позачергових виборів народних депутатів України 21.07.2019 року просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Нововодолазької районної державної адміністрації.

Особливо це стосується виборців:

кому після дня останніх виборів виповнилося 18 років і які голосуватимуть вперше;

змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду;

мають інформацію про помилкове включення до списків інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли, або не являються громадянами України);

виборців, колишніх військовослужбовців строкової служби;

громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

хто має намір тимчасово змінити місце голосування без зміни виборчої адреси.

При собі необхідно мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища – ще й документ, що підтверджує ці зміни.

Кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) з метою отримання виборцем інформації про включення його до реєстру в будь-який час, та в будь-якому місці. Для того, щоб отримати дану інформацію, необхідно зареєструватися на вказаному ресурсі і через деякий час на вашу електронну адресу надійде відповідь. Якщо відповідь не надійшла, Вам необхідно особисто звернутися з письмовою заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою:

Наша адреса: смт Нова Водолага, вул. Гагаріна, 7 (к. 47, будівля райдержадміністрації), контактні телефони:  4-27-85.

Нагадуємо, що всі зміни до уточненого списку виборців пройдуть до 15.07.2019 року.

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1246 | Переглядів: 58Дата публікації: 09:30 01.07.2019