У Просянському ліцеї відбувся районний захід «На крилах прощального вальсу»

У Просянському ліцеї відбувся районний захід «На крилах прощального вальсу»

Усміхнені та щасливі обличчя випускників, сльози радості батьків та яскраві оригінальні вбрання. Саме таким запам’ятається випускний вечір 27 червня для нововодолазьких хлопців і дівчат, які зробили свій перший крок у доросле життя.

Зі щирими та теплими напутніми словами до випускників звернулися керівництво району, депутати всіх рівнів, сільські голови, директори шкіл, батьки з найщирішими побажаннями щасливої і безхмарної долі, успіхів у всіх починаннях, вагомих здобутків та здійснення найзаповітніших мрій і сподівань.

Дуже зворушливий день зі сльозами на очах, теплими словами, відзнаками та подарунками, виступами учасників художньої самодіяльності і звісно шкільним вальсом…

Альбом: У Просянському ліцеї відбувся районний захід «На крилах прощального вальсу»
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1244 | Переглядів: 73Дата публікації: 19:30 27.06.2019