Вітання голови районної державної адміністрації

Вітання голови районної державної адміністрації

Шановні мешканці Нововодолажчини!

Щиросердно вітаю всіх молодих душею з прекрасним літнім святом – Днем молоді. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість - неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Від душі бажаю вам мирного сьогодення і процвітаючого майбутнього, прекрасного настрою і взаємного кохання, успіхів у всіх починаннях та здійснення найзаповітніших мрій.

Вірте в свої сили! Творіть! Знайте: молодість – не вік, а стан душі. Залишайтесь завжди молодими!

З повагою, Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1243 | Переглядів: 54Дата публікації: 06:00 30.06.2019