З Днем Конституції України!

З Днем Конституції України!

Коментар Романа МЕРЗЛІКІНА голови районної державної адміністрації з нагоди Дня Конституції

Шановні жителі та гості Нововодолажчини!

Щиро й сердечно вітаю вас з визначним державним святом – Днем Конституції України!
У непростий для нашої держави час, як ніколи раніше, ми розуміємо значимість Основного Закону та осмислюємо відповідальність за кожен власний крок на шляху реалізації ключових його принципів. Конституція України – це той міцний фундамент, на якому будуються взаємовідносини в політичному, економічному, соціально-культурному житті народу. Саме цей документ є запорукою стабільного розвитку та утвердження нашої держави як демократичної, незалежної і цивілізованої у світовому товаристві.

Тож нехай свободи і права, надані Конституцією, сприяють усім процесам розбудови держави, учасниками яких є кожен із вас. У ці дні ми єдині у своїх діях та вдячні Богу за його захист і підтримку. Нехай же це свято додає снаги та впевненості у власних силах і в нашій спільній перемозі.

Щиросердно бажаю усім вам міцного здоров’я, родинної злагоди, миру та щастя! Слава Україні!

Зі святом,

Голова Нововодолазької районної державної адміністрації       Роман МЕРЗЛІКІН

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1239 | Переглядів: 30Дата публікації: 10:25 28.06.2019