Відзначили День Конституції України

Відзначили День Конституції України

День Конституції – це свято нашої державності, що символізує незалежність України до демократичного світу, вшанування прав і свобод кожного громадянина, адже гарантії, закладені в Основному Законі, є стимулом для плідної натхненної праці, спрямованої на добробут, процвітання та благо незалежної держави.

Сьогодні в сквері Незалежності парку Ювілейного відбулися урочисті збори з нагоди 23-ї річниці Конституції України за участі керівництва району, сільських та селищних голів, делегацій трудових колективів підприємств, установ та організацій.

Зі словами вітань до присутніх звернулись голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін, голова районної ради Світлана Ротач, Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін. Вони побажали учасникам заходу взаєморозуміння, достатку, благополуччя, миру та зміцнення почуття гордості за свою країну.

З нагоди державного свята відбулось урочисте покладання квітів, а доповнили святкову атмосферу виступи учасників художньої самодіяльності Нововодолазького районного будинку культури Марини Цимбал та Інни Дегтяренко.

Альбом: Відзначили День Конституції України
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1237 | Переглядів: 100Дата публікації: 14:13 27.06.2019