Вітання голови районної державної адміністрації

Вітання голови районної державної адміністрації

Дорогі випускники!

Настав один із найбільш хвилюючих моментів у вашому житті – прощання зі школою. Позаду залишаються сповнені цікавих подій і відкриттів роки, попереду – доросле життя, насичене новими можливостями й перспективами. Бажаю, щоб воно було щасливим та рясним на радісні події.

Перед вами - вибір професії, тож нехай він буде до душі. Вірте в себе та свої сили, не бійтеся приймати рішення. А головне - будьте добрими і чесними людьми.

Бажаю вам щасливої та щедрої долі, успіхів у всіх починаннях, вагомих здобутків на славу Нововодолажчини та всієї України.

Хай здійснюються Ваші мрії!

З повагою, Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1236 | Переглядів: 89Дата публікації: 08:54 27.06.2019