Керівництво району привітали Героя соціалістичної праці

Керівництво району привітали Героя соціалістичної праці

Сьогодні свій день народження відзначає поважна людина: Герой Соціалістичної праці, Почесний громадянин Нововодолажчини та Харківщини Іван Федорович Калантай.

Відповідальний, енергійний, комунікабельний – саме таким запам’ятали нововодолажчани Івана Федоровича, який тривалий час працював у галузі сільського господарства, а потім в органах державної влади та місцевого самоврядування, зокрема головою районної державної адміністрації та районної ради. І яку б посаду він не займав, його завжди вирізняли високий професіоналізм, наполегливість і послідовність у досягненні поставлених цілей.
   Нині, перебуваючи на заслуженому відпочинку, Іван Федорович вболіває душею за рідну Нововодолажчину і її мешканців, багато з яких і досі підтримують з ним тісні дружні стосунки.
Тож з нагоди його особистого свята до іменинника завітали представники районної влади: перший заступник голови районної державної адміністрації Людмила Балюк та голова районної ради Світлана Ротач. Гості вручили Івану Федоровичу лист-вітання, квіти та подарунок з побажаннями міцного здоров’я, тепла від рідних, затишку в оселі, віри, надії, любові, гарного настрою, молодості в серці, сили та наснаги. Щоб кожен день приносив лише радість, а життя було сповнене турботою та гарними подіями. Зі святом!

Альбом: Керівництво району привітали Героя соціалістичної праці
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1232 | Переглядів: 91Дата публікації: 12:05 26.06.2019