Відбулося засідання клубу за інтересами «За покликом душі»

Відбулося засідання клубу за інтересами «За покликом душі»

«Ой, земле, радісно умийся – прийшла до нас Зелена Трійця!»

19 червня у Нововодолазькій центральній районній бібліотеці відбулося чергове засідання клубу за інтересами «За покликом душі», яке було присвячене Дню Святої Трійці та Дню батька під назвою «Ой, земле, радісно умийся – прийшла до нас Зелена Трійця!» Гостинно зустріла учасників клубу святково заквітчана польовими квітами зала. Ведучі заходу розповіли про традиції святкування Зеленої неділі у різних куточках України. Розповідь супроводжувалася цікавим відеоматеріалом.

Трійця відзначається щороку на 50-й день після Великодня. Згідно з Євангелієм, у цей день на апостолів зійшли вогненні язики Святого Духа, і вони заговорили різними мовами світу і почали проповідувати. Тому Трійця вважається також днем народження християнської церкви.

У свято оспівують Отця, Сина і Святого Духа, а також поминають померлих. У неділю у православних храмах виконується одна з найбільш урочистих і красивих служб в році, а після Божественної літургії, вчиняють вечірню в пам'ять про поблажливість святого духа на учнів Ісуса. У церкву в цей день ходять з гілками берези, клена або дуба, а також з польовими квітами. Потім їх несуть додому, засушують і зберігають за іконами. Також гілки залишають біля вікон і дверей, щоб не проникла зла сила.

Цікавою була розповідь ведучих про День батька, який  у 2019 році співпадає із Зеленими святами. З великою любв’ю і повагою присутні згадали своїх батьків, подумки подякували їм за їх труд і зусилля, які були  віддані своїм дітям.

Альбом: Відбулося засідання клубу за інтересами «За покликом душі»
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1219 | Переглядів: 105Дата публікації: 13:50 20.06.2019