Увага! Попередження про пожежну небезпеку на Харківщині

Увага! Попередження про пожежну небезпеку на Харківщині

За прогнозом УкрГідрометцентру, 19-23 червня на Харківщині переважатиме надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.

У зв'язку з цим Головне управління ДСНС України у Харківській області закликає громадян не провокувати пожежі на відкритих територіях та дотримуватися елементарних правил безпеки під час перебування у природних екосистемах.

Протягом пожежонебезпечного періоду забороняється:

відвідувати хвойні ліси при оголошенні надзвичайної пожежної небезпеки 5-го класу;

спалювати стерню та післяжнивні залишки на сільськогосподарських полях;

розводити багаття у лісі та лісопосадках;

заїзджати автомобілем до лісу;

палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники, недопалки та скляні пляшки;

залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;

полювати у лісі з використанням вогнепальної зброї;

створювати смітники та спалювати відходи;

Шановні громадяни! Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та матеріальних збитків.

За інформацією офіційного інтернет-представництва ГУ ДСНС України у Харківській області

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1216 | Переглядів: 56Дата публікації: 16:06 19.06.2019