Для роботодавців Нововодолазького району!
  Для   роботодавців  Нововодолазького  району!

Для роботодавців Нововодолазького району!

Запрошуємо на семінар за участі головного управління Держпраці у Харківській області

Тема для обговорення:  трудові договори, договори ЦПХ, охорона праці.

25 червня 2019 з 11.00 до 12.00 год. у приміщенні  Нововодолазької районної філії Харківського обласного центру зайнятості буде організовано аудіо-семінар  на тему: «Трудовий договір, вимоги до його оформлення. Мінімальні соціальні гарантії. Договір цивільно-правового характеру. Забезпечення безпечних і нешкідливих умов праці. Медичні огляди працівників»  за участю представників Головного управління Держпраці у Харківській області.

Адреса Нововодолазької районної філії ХОЦЗ:  смт. Нова Водолага, вул.Донця Григорія, 16А. Додаткова інформація за тел.05740-42240, 42057.

ЗАПРОШУЄМО  ДО  СПІВПРАЦІ  !

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1211 | Переглядів: 54Дата публікації: 13:01 18.06.2019