Зі святом! З Днем медичного працівника!

Зі святом! З Днем медичного працівника!

Вітання голови Нововодолазької районної державної адміністрації

Дорогі медичні працівники Нововодолажчини!

У день Вашого професійного свята хочеться сказати багато теплих та лагідних слів на Вашу адресу.

Ви - запорука нашого здоров'я, Ви - наші рятівники у найтяжчі хвилини нашого життя!

Професія лікаря - це героїчний труд. Ви повертаєте людям радість, вселяєте надію в майбутнє, проявляєте милосердя, чуйність і співчуття. Кожен з вас рік за роком накопичував досвід, удосконалював знання, підвищував кваліфікацію заради однієї мети - порятунку життя мешканців Нововодолажчини.

Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з'являється віра та надія на одужання, і це – найголовніше!

Від усієї душі бажаю Вам здоров'я, щастя та безхмарного, мирного неба та спокою Вам та Вашим родинам!

З повагою,

Голова районної державної адміністрації     Роман МЕРЗЛІКІН

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1208 | Переглядів: 73Дата публікації: 08:00 16.06.2019