Європейські інструменти для розвитку малого та середнього бізнесу України

Європейські інструменти для розвитку малого та середнього бізнесу України

Відділ економічного розвитку, торгівлі та житлово-комунального господарства інформує

Для ознайомлення українських підприємців із широким спектром допомоги у вигляді грантів, вигідних кредитів, що дозволяють вдосконалити свою діяльність в Україні або ж вийти на ринки ЄС і знайти там бізнес-партнерів,  проект «Громадська синергія» минулого року видав брошуру «Європейські інструменти для розвитку малого та середнього бізнесу України», яка наповнена корисними інфографіками та алгоритмами.

Видання створили в рамках «Проекту використання європейських фінансових інструментів для розвитку агропромислового сектору (МСП) України». Проект реалізовано за фінансової підтримки ЄС та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту «Громадська синергія».

Приєднані документи:

Додаток брошура
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1207 | Переглядів: 29Дата публікації: 11:51 14.06.2019