Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
У ДПС України працює служба «Довіра» для вирішення питань, що виникають на кордоні
У ДПС України працює служба «Довіра» для вирішення питань, що виникають на кордоні

Поділитися новиною:

У ДПС України працює служба «Довіра» для вирішення питань, що виникають на кордоні

Сюди можна звернутися та отримати консультацію у разі труднощів з перетином кордону.

Віднедавна, окрім вже відомих номерів телефонів – 0-800-218-808(багатоканальний номер для безкоштовних дзвінків з мережі фіксованого та мобільного зв’язку на території України) та +38 (044) 527-63-63 (міський номер для дзвінків з України та з-за кордону, згідно з тарифами відповідного оператора зв’язку), подорожуючі можуть звернутися з питань перетину державного кордону та отримати консультацію в межах компетенції Держприкордонслужби і за номером 15-98. Це багатоканальний номер для безкоштовних дзвінків з мережі фіксованого зв’язку та абонентів операторів мобільного зв’язку тільки на території України.

Служба «Довіра» працює цілодобово. За інформацією консультаційного характеру краще звертатися в робочі дні з 8:30 до 17:00.

У ДПС зауважують, що у минулому місяці значно збільшилась кількість питань консультаційного характеру щодо порядку виїзду дітей без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків у разі тимчасового виїзду з України на строк до одного місяця під час пред’явлення рішення суду або органу опіки та піклування, у якому визначено (підтверджено) місце проживання дитини з одним з батьків, який має намір виїзду з дитиною, або який уповноважив на це нотаріально посвідченою згодою інших осіб.

Продовжували надходити дзвінки від громадян України з питань, пов’язаних з порядком скасування обмеження у праві виїзду за межі України громадян, які мали заборгованість по сплаті аліментів. 

Актуальними залишаються питання щодо порядку пропуску іноземців на територію України, зокрема, щодо особливостей здійснення прикордонного контролю стосовно громадян Російської Федерації.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1202 | Переглядів: 482Дата публікації: 16:30 12.06.2019