Проведено нараду, щодо проведення святкування випускних вечорів на території району
Проведено нараду, щодо проведення святкування випускних вечорів на території  району

Сьогодні голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін провів робочу нараду з в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Людмилою Чаюк.

Під час наради обговорено питання щодо організації та проведення випускних вечорів у навчальних закладах району та дотримання норм громадського порядку і техніки безпеки під час урочистостей,  попередження дитячого травматизму.

За підсумками наради вирішено ряд організаційних питань.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1199 | Переглядів: 87Дата публікації: 12:16 12.06.2019