Обговорили зміни до перспективного плану формування ОТГ району
Обговорили зміни до перспективного плану формування ОТГ  району

Обговорили зміни до перспективного плану формування ОТГ району

Сьогодні, під керівництвом голови районної державної адміністрації Романа Мерзлікіна відбулось засідання Робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад.

В рамках зустрічі члени Робочої групи розглянули  звернення сільського голови Старовірівської сільської ради Миколи Біндуса щодо  внесення змін до перспективного плану формування територій громад Харківської області, в частині  включення Охоченської територіальної громади (сіл Охоче і Клинове) до складу спроможної Старовірівської об’єднаної громади Нововодолазького району з адміністративним  центром в с. Старовірівка.

За підсумками засідання Робочої групи, узагальнені та оформленні належним чином матеріалів вирішено направити на розгляд  обласної робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад  Харківської обласної державної адміністрації.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1198 | Переглядів: 71Дата публікації: 11:34 12.06.2019