Сьогодні органи державної влади приділяють велику увагу питанням обороноздатності нашої держави та забезпеченню належного рівня функціонування військових.

Днями голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін разом із заступником голови районної державної адміністрації Євгеном Хов’яковим здійснили робочий візит до Нововодолазького районного військового комісаріату. Під час зустрічі із військовим комісаром Максимом Зінченком голова районної державної адміністрації ознайомився з обладнанням приміщень районного військового комісаріату, оглянув службові кабінети та провів спілкування з працівниками військового комісаріату.

Наразі у військовому комісаріаті є ряд реорганізаційних завдань. Адже до кінця 2019 року на базі Нововодолазького районного військового комісаріату планується створення територіального центру комплектування та соціальної підтримки відповідно до вимог «Державної програми розвитку Збройних Сил України на період до 2020 року» та на виконання окремого доручення Командувача Сухопутних військ Збройних Сил.

В цілому військові комісаріати стануть схожими на центри надання адміністративних послуг, які автоматизовані і де швидко та  якісно надаватимуть послуги соціального і правового захисту військовозобов'язаним, резервістам, ветеранам війни та військової служби, пенсіонерам з числа військовослужбовців Збройних сил України та членам їх сімей.

Крім того, передбачається проведення ремонту приміщення, підготовлено проект обладнання холу (ресепшен)  – місця чергування за системою «Єдиного вікна» в фойє військкомату, безбар'єрного доступ до кабінетів та інклюзивну вбиральню.

В ході робочого візиту також обговорено питання проведення чергового призову громадян на військову службу.

Роман Мерзлікн побажав успіхів у реалізації завдань військової обороноздатності держави та пообіцяв зробити усе від нього можливе, для того, щоб нагальні питання, які виникають в ході виконання поставлених завдань було усунено. Адже проекти, спрямовані на розвиток громад, покращення  рівня обслуговування населення, знаходять підтримку з боку всіх гілок влади та спільними зусиллями обов’язково будуть реалізовані.

Альбом: Щодо створення районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1193 | Переглядів: 178Дата публікації: 13:27 07.06.2019