В умовах реформування медицини час вимагає нових підходів до обслуговування пацієнтів, надання людям послуг за новими стандартами на достойному рівні. Саме тому голова райдержадміністрації постійно тримає на контролі питання якості надання допомоги населенню, сприяє вирішенню назрілих питань.

Ось і сьогодні голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін разом з заступником голови райдержадміністрації Євгеном Хов’яковим побували в Центральній районній лікарні, де ознайомилися з ходом ремонтних робіт приймального відділення та подальшими планами розвитку закладу.

Наразі проводиться облаштування кімнати для розміщення комп’ютерного томографа, здійснюється ремонт підлоги та стелі; обшито стіни та стелю в кімнатах відділення та коридорі, вистеляється підлога, нанесена декоративна штукатурка.

Нагадуємо, що по завершенні ремонтних робіт заплановано технічне вдосконалення приймально-діагностичного відділення для надання невідкладної допомоги та проведення повного обстеження пацієнтів: оснащення УЗД апаратурою, комп’ютерним томографом, рентгенівським апаратом, реанімаційним обладнанням та всіма необхідними матеріалами.

Усі ремонтні роботи контролює особисто голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін, регулярно здійснює робочі поїздки до медичного закладу, тож усі плани будуть обов’язково  реалізовані.

Альбом: У приймальному відділенні Центральної районної лікарні проводяться ремонтні роботи
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1190 | Переглядів: 74Дата публікації: 15:15 06.06.2019