Призери обласного етапу гри "Сокіл" ("Джура")
Призери обласного етапу гри \"Сокіл\" (\"Джура\")

Призери обласного етапу гри "Сокіл" ("Джура")

Рій «Просянські пластуни» демонструючи завзяття, командний дух та взаємопідтримку блискуче представили Нововодолазький район на обласному етапі гри "Сокіл" ("Джура")

4 червня 2019 року команда «Просянські пластуни» КЗ «Просянський ліцей Нововодолазької районної ради Харківської області» взяла участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), яка проходила на базі КЗ «Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот» Харківської обласної ради». Учасники показали високий рівень підготовки та були нагороджені дипломом.

Бажаємо призерам успіхів, гарного настрою, незабутніх вражень та подальших перемог!

Альбом: Призери обласного етапу гри "Сокіл" ("Джура")
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1187 | Переглядів: 104Дата публікації: 15:07 05.06.2019