Обговорили хід проведення призову на строкову військову службу

Обговорили хід проведення призову на строкову військову службу

Сьогодні відбулась селекторна нарада обласної державної адміністрації з питання «Про хід проведення призову на строкову військову службу у квітні-червні 2019 року» за участі районів області.

Від Нововодолазької РДА участь у засіданні взяли: заступник голови РДА Євген Хов’яков, військовий комісар Нововодолазького РВК підполковник Максим Зінченко, головний спеціаліст сектору взаємодії з правоохоронними органами оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату РДА Тетяна Червона, старший дільничний офіцер Нововодолазького ВП Алла Бондаренко.

Що стосується Нововодолазького району – на виконання указу Президента та розпорядження Харківського обласного військового комісара, Нововодолазьким РВК проводяться заходи щодо призову на строкову військову службу в два етапи: з 1 квітня по 30 червня та з 1 жовтня по 30 грудня.

У ході підготовки до призову на строкову військову службу проводилось оповіщення призовників:

- за домашніми адресами;

- на підприємствах.

Відповідно до виданих ОВК нарядів на призначення призовників до військових частин та підрозділів ЗСУ прогнозоване планове завдання для Нововодолазького на  весняний призов з 1.04 по 30.06.2019 року становить 27 призовників. На сьогоднішній день до команд призначено 25 призовників.

Альбом: Обговорили хід проведення призову на строкову військову службу
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1185 | Переглядів: 96Дата публікації: 13:38 05.06.2019