До уваги осіб, що шукають роботу !

До уваги осіб, що шукають роботу !

Нововодолазька района філія Харківського обласного центру зайнятості запрошує громадян, які шукають роботу

Якщо Вас зацікавила інформація, звертайтеся  до  Нововодолазької районної філії Харківського обласного центру зайнятості  що за адресою смт Нова Водолага, вул Донця Григорія , 16 А  або телефонуйте   т. 4 22 40, 4 20 57.

Разом з цим інформуємо, що  за сприянням  служби зайнятості Ви маєте можливість підвищити кваліфікацію а також отримати  нову професію на базі Харківського центру професійно-технічної освіти, прийняти участь у тимчасових роботах, пройти стажування безпосередньо на робочому місці у роботодавця.

Приєднані документи:

Перелік ваканцій за напрямками
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1183 | Переглядів: 50Дата публікації: 11:44 05.06.2019