Справжнє свято для малачі

Справжнє свято для малачі

1 червня світ відзначив Міжнародний день захисту дітей, а для дітей села Ватутіне він пройшов 2 червня відкриттям спортивно-ігрового майданчика на вулиці Військовій.

Проект облаштування дитячого ігрового майданчика громада виносила вже давно.

Ватутінська сільська рада взяли участь в обласному конкурсі міні-проектів територіальних громад "Разом в майбутнє" і вибороли перемогу в цьому конкурсі та дали можливість дітлахам мати спортивно - ігровий майданчик "Щасливе дитинство". Успіх проекту в тому, що він був реалізований завдяки співфінансуванню обласного, районного, місцевого бюджету та батьківських внесків. Завдяки співпраці з прекрасними людьми ТОВ "Завод дитячого ігрового спортивного обладнання "ГРІГ" майданчик був встановлений вчасно. До цих робіт долучилися батьки, яких згуртувала громадський активіст, співавтор міні-проекту Ірина Мостович, керівництво Навчального центру оперативно-рятувальної служби ЦЗ ДСНС України та небайдужі люди. Вони  займалися благоустроєм території та встановленням спортивного та ігрового обладнання.

На свято дитинства завітали гості: перший заступник Нововодолазької районної державної адміністрації Балюк Людмила , голова Нововодолазької районної ради Ротач Світлана, перший заступник начальника НЦ ОРС ЦЗ ДСНС України Німкович Ігор, голова Ватутінської сільської ради Казакова Наталія, т.в.о. начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької РДА Тележенко Ольга, депутати районної ради Пудровський Євген , Букіна Наталія, Коротецька Валентина. Районне керівництво привітали малечу зі святом, відкриттям майданчика та пригостили дітей морозивом.

Після урочистиго перерізання стрічки, розпочався концерт в якому взяли участь виконавці та дитячі колективи  села Ватутіне: хореографічний колектив "Вожері" (керівник Олена Балан), школа танцю "Тодос - Ватутіне"(керівник Марина Павленко), Злата Семеніхіна та Ліза Носік (керівник Анжела Семеніхіна), юна гімнастка  Ліза Боднік, учень Ватутінської музичної школи Артем Боярський – гітара (викладач Ігор Трегубов ), Поліна Бурік, Варвара Тележенко, Єва Бадран, Любов Бурік, Рустам Шкіря.

Присутні були в захваті від юних талантів та щедро нагородили їх оплесками. Далі розважальну програму продовжило Агенство веселих подій "Карамель", які провели з дітьми веселі ігри та конкурси. Слова вдячності звучали на адресу організаторів свята - директору Ватутінського СБК  Тетяні Шостак, художньому керівнику Олені Бурік, помічнику начальника навчального центру  Роману Кривцуну, ведучим концертної програми Ірині Мостович, Святославу Королюку, та молодшим ведучим - Софії Мостович та Рустаму Шкірі, спонсорам свята-Цвіркуну А.,Марченковій Л.,Колодяжній Ж.,Тиндик С. за солодкі подарунки для дітлахів та яскраве оформлення дитячого майданчика.

Закінчила свято весела дискотека. Жителі та батьки вулиці Військової вдячні всім тим, хто долучився до створення цього неймовірного заходу, бо радість в очах дітей - насправді те, заради чого варто жити й працювати!

Адміністрація Ватутінської сільської ради

Альбом: Справжнє свято для малачі
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1180 | Переглядів: 115Дата публікації: 11:07 03.06.2019