Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Відділ економічного розвитку, торгівлі та житлово-комунального господарства інформує
Відділ економічного розвитку, торгівлі та житлово-комунального господарства інформує

Поділитися новиною:

Відділ економічного розвитку, торгівлі та житлово-комунального господарства інформує

12 червня 2019 року буде проведена бізнес-майстерня: «Співпраця з Німеччиною. Міфи та реальність». Реєстрація учасників: з 09:30. Початок заходу: о 10:00.

У рамках Програми Федерального міністерства економіки і енергетики “Fit for Partnership with Germany” (далі - Програма) 12 червня 2019 року відбудеться бізнес-майстерня: «Співпраця з Німеччиною. Міфи та реальність» (за адресою: м. Харків, пр. Московський, буд. 122-Б, Харківська торгово-промислова палата) та 13 червня 2019 року - інтерв’ю з кандидатами щодо можливості взяти участь у Програмі.
Зазначена Програма спрямована на стимулювання розвитку українського бізнесу, економічне співробітництво між Україною та Німеччиною, соціально економічний розвиток регіонів та сприяє:
- виходу українських підприємств на міжнародні ринки;
- підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств;
- вдосконаленню компетенцій українських менеджерів у сфері зовнішньоекономічної діяльності.
Цільовою групою для участі є представники українських підприємств із зовнішньоекономічним потенціалом, для яких організовуються цілеспрямовані бізнес-сесії у Німеччині.

ПРЕС-РЕЛІЗ читати тут

Програма Федерального міністерства економіки і енергетики  «Fit for Partnership with Germany» БІЗНЕС-МАЙСТЕРНЯ «Співпраця з Німеччиною. Міфи та реальність» читати тут

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1172 | Переглядів: 395Дата публікації: 13:06 03.06.2019