«Ми найкращі діти в світі!»

«Ми найкращі діти в світі!»

01 червня Нововодолазьким РЦСССДМ разом з волонтерами було проведено свято День захисту дітей під лозунгом: «Ми найкращі діти в світі!» в селі Липкуватівка для сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та просто маленьких місцевих жителів.

Святково-розважальне дійство проходило на центральній площі, де відбувся святковий флешмоб та розважальна програма. Невгамовні діти один поперед одного брали участь у конкурсах: стрибали, ганяли м’яча, виготовляли власноруч оригамі, співали пісні улюблених мультфільмів в караоке-баттл за що отримали цукерки, морозиво та море позитивних емоцій.

Не обійшлося і без традиційного конкурсу малюнків на асфальті, де дітки могли дати волю своїм фантазіям. Оцінювати суворо такі творіння організатори конкурсу не бралися, адже запал в очах та радісні посмішки на обличчях дітей і їх батьків – ось найбільша нагорода. можливість дітворі збагатитися позитивною енергією.

Щирі слова подяки висловлюємо благодійникам за надану допомогу в отримані солодощів для дітей: ФМ «Хладопром» і приватним підприємцям Довгополовій Ірині та Негоді Миколі.

Нововодолазький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Альбом: «Ми найкращі діти в світі!»
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1171 | Переглядів: 71Дата публікації: 12:57 03.06.2019