Подарунок до Дня захисту дітей

Подарунок до Дня захисту дітей

Цікава та пізнавальна екскурсія до "Зоопікнік. Лозовеньки. Фельдман-Екопарк"

Навчальний рік добіг кінця, і наші маленькі співгромадяни з головою пірнули в  літні канікули. А щоб відпочинок дітей був не тільки веселим, але й пізнавальним, районна влада потурбувалась про їх дозвілля.

В День захисту дітей, який традиційно відзначається 1 червня, діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, які виховуються прийомних сім'ях, дитячих будинках сімейного типу та під опікою, піклуванням, разом із працівниками служби у справах дітей Нововодолазької районної державної адміністрації побували на екскурсії, під час якої діти відвідали Харківську державну зооветеринарну академію в Малій Данилівці Дергачівського району, побували в музеї  історії закладу, який став невід’ємною часткою культурного життя навчального закладу, та прослухали цікаві розповіді про тварин. Не менш захоплюючим був і наступний етап подорожі: Зоопікнік. Лозовеньки – екопарк. Там діти поспілкувались із тваринами, покаталися верхи на конях та поласували польовою кашею.

Всі - і дорослі, й малі отримали неймовірне задоволення від змістовної та цікавої подорожі, яка назавжди залишиться гарним спогадом у маленьких серцях.

Альбом:
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1170 | Переглядів: 100Дата публікації: 12:47 03.06.2019