Вітання голови Нововодолазької районної державної адміністрації

Вітання голови Нововодолазької районної державної адміністрації

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей.

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаю вас зі світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей, святом нашої надії, адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля. Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуючи зусилля заради майбутнього, ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави.

Дякую всім батькам, вихователям, педагогам, соціальним працівникам за щоденну натхненну працю,  любов та турботу про дітей. Слова особливої поваги – людям, які піклуються про діточок, що залишилися без батьківської опіки і найбільше потребують тепла і любові.

Любі діти!

Ви – майбутнє нашої держави, наша опора, впевненість у завтрашньому дні. Тож від усього серця бажаю вам міцного здоров’я та радості. Нехай сяючі посмішки не сходять із ваших обличь, а маленькі дитячі серця ніколи не покидає любов та ласка. Добра вам, мирного неба над головою та успіху в усіх починаннях, а також радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул.

Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1169 | Переглядів: 87Дата публікації: 18:11 31.05.2019