На Харківщині побудують ще 18 майданчиків з тренажерним та гімнастичним обладнанням

Буде такий майданчик і в Нововодолазькому районі

Таке рішення затвердили під час пленарного засідання ХХ сесії Харківської обласної ради.

Майданчики створять у Балаклійському, Барвінківському, Богодухівському, Дворічанському, Дергачівському, Красноградському, Краснокутському, Нововодолазькому, Кегичівському, Харківському районах, містах Лозова та Люботин, а також у Мереф'янській, Роганській, Малоданилівській, Золочівській, Пісочинській та Циркунівській ОТГ.

«Ми провели моніторинг по районах області. Брали до уваги необхідність у таких майданчиках, кількість населення та інші параметри, - зазначив начальник Управління у справах молоді та спорту ХОДА Віталій Кириленко. – Будівництво майданчиків триває на Харківщині вже третій рік поспіль. І ми не зупиняємося на досягнутому».

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1162 | Переглядів: 81Дата публікації: 11:42 30.05.2019