Визначено переможців фестивалю «Зоряні мрії»

Визначено переможців фестивалю «Зоряні мрії»

Минулих вихідних у Нововодолазькому районному будинку культури відбувся фінал районного конкурсу-фестивалю дитячої та юнацької естрадної творчості «Зоряні мрії». Захід організовано відділом культури, туризму, молоді та спорту районної державної адміністрації.

33 номери в номінаціях «вокал», «хореографія» та «оригінальний жанр» було представлено на розсуд журі, у складі: головного диригента  Харківського академічного театру   музичної комедії, заслуженого діяча мистецтв України  Ярослава Сорочука (голова журі); т.в.о. начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту РДА Ольги Тележенко; директора КПСМНЗ «Дитяча школа мистецтв» Анни Абрамович; директора КЗ «Нововодолазький районний Будинок культури» Віри Мірошниченко; випускниці танцювального колективу «Вожері» Вікторії Семенченко.

Привітала конкурсантів заступник голови районної державної адміністрації Анна Вержековська. Вона підкреслила значимість таких заходів, що дають можливість відкритися кожній творчій особистості та порадувати своїм талантом оточуючих.

Оцінювали виступи учасників за наступними критеріями: виконавська майстерність; сценічний образ; сценічна майстерність, артистизм; відповідність репертуару відносно віку; витриманість стилю, творча індивідуальність.

Більше 2 годин тривала боротьба за звання «кращого» у відповідній номінації. За рішенням журі найвищу нагороду - володар Гран-прі в номінації «вокальний жанр» районного конкурсу-фестивалю дитячої та юнацької  естрадної  творчості  «Зоряні мрії»  отримала Єлизавета Носік (с.Ватутіне); Гран-прі в номінації «хореографічний жанр» - Ксенія Патлай (с.Просяне); Гран-прі в номінації «оригінальний жанр» -Діана Сухомлин (смт Нова Водолага).

Дипломи Лауреата фестивалю отримали: творчий дует «Пісочна феєрія» - Катерина Тонкошкур та Анастасія Лобойко (с.Новоселівка), Максим Чепель (смт Нова Водолага), хореографічний колектив «Горошинки»  (смт Нова Водолага), Лейла Кононенко (смт Нова Водолага), Андрій Дарій (смт Нова Водолага), естрадно-циркова група «Чарівниця» (с.Станичне), Дар’я Рейзлер (смт Нова Водолага), Діана Сухомлин (смт Нова Водолага), Валерія Грицик (смт Нова Водолага), хореографічний дует Дар’я Рейзлер та Ульяна Шапошник (смт Нова Водолага), хореографічний колектив «Нова генерація» (с.Новоселівка), Єлизавета Носік (с.Ватутіне), Крістіна Трішкіна (с.Станичне), зразковий аматорський хореографічний колектив «Сяйво» (с.Просяне), вокальний дует «Две половинки» (с.Ватутіне), хореографічний колектив «Тандем» (смт Нова Водолага), хореографічний колектив «Світанок» (с.Станичне), вокальний колектив «Зіркове майбутнє»  (с.Ватутіне), Шагла Мамішова (с.Ватутіне), Юлія Толмачова (с. Стара Водолага), Юлія Челобітчикова (с.Ватутіне), Ксенія Патлай (с.Просяне), Дмитро Чистяков (с.Липкуватівка).

Дипломантами фестивалю стали: Варвара Тележенко (с. Ватутіне), хореографічний колектив «Колібрі» (смт Нова Водолага), естрадно-циркова студія «Чарівниці» мол. група (с.Станичне), Євген Слиш (с.Вільхуватка), Злата Мощенко (смт Нова Водолага), вокальний дует Софія Степаненко та Олександра Теліженко (с.Вільхуватка), Катерина Шейко Катерина  (смт Нова Водолага), Максим Кривенко (с.Рокитне), Валерія Гавриленко (с. Ликуватівка), Поліна Яковенко (с. Дерегівка).

Дипломанти фестивалю отримали дипломи та медалі, лауреати – дипломи та кубки, а володарі Гран-прі – ще й пам’яті подарунки. Нововодолазька районна державна адміністрація вітає переможців та учасників заходу і бажає нових звершень у подальших конкурсах та фестивалях.

Альбом: Визначено переможців фестивалю «Зоряні мрії»
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1151 | Переглядів: 147Дата публікації: 13:03 28.05.2019