Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Харків'ян запрошують на «Битву баритонів»
Харків\

Поділитися новиною:

Харків'ян запрошують на «Битву баритонів»

Заслужений артист України Віталій Лашко та соліст ХНАТОБу Володимир Козлов змагатимуться за симпатії глядачів в оперному та естрадному жанрах. Концерт у супроводі МАСО «Слобожанський» пройде 31 травня о 19:00 у Будинку Алчевських. Диригуватиме Юрій Яковенко - переможець творчого батлу «Битва диригентів».

«Ідея провести «Битву баритонів» виникла незабаром після концерту «Битва диригентів», який відбувся в грудні минулого року, - розповідає заступник диктора МАСО «Слобожанський» Олександр Дворниченко. - Тоді захоплива атмосфера творчого суперництва, майстерність і самовіддача учасників викликали захват публіки».

Солісти концерту «Битва баритонів» Віталій Лашко та Володимир Козлов знайомі ще зі студентських років. Обидва вони навчалися в Харківській консерваторії. На рахунку кожного - перемоги в музичних конкурсах. Віталій – лауреат і володар Гран-Прі конкурсів Бориса Гмирі, Клавдії Шульженко, Мусліма Магомаєва, Римського-Корсакова та інших. А Володимир - конкурсу «Нові Імена України», «Мистецтво XXI століття», конкурсу в м. Лоніго (Італія), м. Фуншалі (Португалія) та інших.

На своєму спільному концерті Віталій Лашко і Володимир Козлов будуть змагатися за симпатії глядачів у двох жанрах - оперному та естрадному: виконають арії з опер Бізе, Верді, Россіні, Пуччіні, Моцарта, Чайковського та ін., а потім - улюблені глядачами пісні Пахмутової, Бабаджаняна, Тарівердієва, хіти закордонної естради. Співати будуть по черзі, право вибору творів солісти залишають за собою.

На концерті публіку очікують і яскраві сценічні дуети. Разом з баритонами на сцену Будинку Алчевських вийде і значна група підтримки. У команді Володимира Козлова, крім заслуженого артиста України Олексія Сребницького (тенор), - заслужена артистка України Олена Старікова (сопрано) і лауреат міжнародних конкурсів Юлія Форсюк (сопрано). А Віталію Лашко завоювати симпатії публіки допоможуть не менш яскраві і талановиті лауреати міжнародних конкурсів Лілія Мазоха (сопрано) та Ольга Юріна (сопрано).

Наступний виступ МАСО пройде 7 червня. Це буде концерт «Дунаєвський. Пісня про веселий вітер», на якому відомий мистецтвознавець і автор оригінальних екскурсій Харковом Максим Розенфельд розповість про життя і творчість Ісаака Дунаєвського, а симфонічний оркестр виконає його твори. Диригент - Юрій Яковенко. Початок - о 19:00.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1147 | Переглядів: 384Дата публікації: 12:09 27.05.2019