Вітання голови РДА з нагоди Останнього дзвоника

Вітання голови РДА з нагоди Останнього дзвоника

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаю вас зі святом Останнього дзвоника – святом закінчення навчального року! Для школярів – це старт літніх канікул, які бажаю провести змістовно та весело, добре відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання.
Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду шкільні роки – безтурботна та щаслива пора, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте в самостійне доросле життя здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє. Хай цей шлях буде щасливим, сповненим гарними подіями і здобутками. Бажаю вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави, адже саме від ваших ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє України. Зичу вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.
Глибоко вдячний і вам, шановні вчителі за самовіддану працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям. Сил вам, натхнення, життєвих сил та нових успіхів!
Тож зі святом усіх, хто вчиться і навчає!
                                                                                                                           З повагою, Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/1137 | Переглядів: 67Дата публікації: 07:42 24.05.2019